Dětský domov Radenín Park a hřiště Radenín #htmlcaption


Aktuality Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna Radenín

ZÁPIS do 1. třídy pro školní rok 2022/2023

ZÁPIS do 1. třídy pro školní rok 2022/2023

Rozhodnutí o přijetíRozhodnutí o přijetí.pdf

PozvánkaPozvanka_Zapis.pdf

ZápisZapis.pdf

Jak jsme letos rozsvěceli vánoční stromeček ve Veselí nad Lužnicí - Video 1

Jak jsme letos rozsvěceli vánoční stromeček ve Veselí nad Lužnicí

Jak jsme letos rozsvěceli vánoční stromeček ve Veselí nad Lužnicí - Video 2

Jak jsme letos rozsvěceli vánoční stromeček ve Veselí nad Lužnicí 2

V době kovidové

3.12.2020 - Co děláme v době kovidové? Vydali jsme časopis a zde si ho můžete přečíst

Běh Stříbrnou stezkouV_dobe_korony.pdf

Běh Stříbrnou stezkou

17.11.2016 SK Větrovy uspořádal již 6.ročník závodu: „Běh Stříbrnou stezkou“

Běh Stříbrnou stezkouBehStribrnouStezkou.pdf

Prázdniny plné zážitků

Děkujeme Nadačnímu fondu Albert za finanční podporu a pracovníkům zmíněným táborů za krásné zážitky zprostředkované našim dětem

Prázdniny plné zážitkůPrazdniny_plne_zazitku.pdf

Noc s Andersenem 2016

Noc s Andersenem 2016

Noc s Andersenem 2016Noc_s_Andersenem_2016.pdf

Jarní prázdniny 2016

Jarní prázdniny 2016

Jarní prázdniny 2016Jarni_prazdniny_2016.pdf

Jarmarky s Albertem

Celoročního projektu zaměřeného na finanční gramotnost dětí se v roce 2015 zúčasnilo více než 60 dětských domovů. Jedním z nich byl i náš dětský domov.

Jarmarky s AlbertemTiskovazprava.docx

Nadační běh

Skupina sedmi dětí se ve středu 25.11. vydala sportovně naladěna do Českých Budějovic na 3. ročník Nadačního běhu na podporu dětí v dětských domovech, který pořádala Vysoká škola technická a ekonomická. Do domova děti přijely ověnčeny pěti medailemi.

Fotografie jsou zde

Rozsvícení Vánočního stromu ve Veselí nad Lužnicí

V sobotu 28.11. jsme se všichni vydali do Veselí nad Lužnicí na tradiční rozsvícení stromečku. Své vystoupení předvedl taneční kroužek, třetí rodinná skupina své říkankové pásmo V-Á-N-O-C-E a první RS zakončila vystoupení Čertovskými hrátkami.

Vánoční poděkováníVanocni_podekovani.pdf

Fotografie jsou zdeJarmarky s Albertem

Srdečně Vás zveme do hypermarketu Albert v Táboře na předvánoční prodej výrobků dětí z Dětského domova Radenín, který se uskuteční první sobotu adventní 28.11.2015 a do hypermarketu v Jindřichově Hradci v sobotu 19.12. 2015.

Více podrobností zde.Jarmarky.pdfCharitativní bál pro DD Radenín

V pořadí již XII. charitativní bál přátel anglického jazyka a Dětského domova Radenín se uskutečnil 21. února 2014 v sezimoústeckém Hotelu MAS. Radostná energie vyzařovala mezi téměř dvěma stovkami účastníků plesu, kteří přišli podpořit tuto benefiční akci. Dobře se bavili jak dospělí, tak i část dětí z dětského domova, kteří na plese také vystoupily se svým programem. Výtěžek z plesu ve výši 89 813 Kč bude použit na dostavbu dětského hřiště v areálu parku DD. DD moc děkuje paní PhDr. Květě Fořtové, hlavní organizátorce plesu a všem sponzorům, kteří se na celkovém výtěžku podíleli.

Nejmilejší koncert Ševětín 22.3.2014

Gratulujeme!!! V sobotu se konalo regionální kolo Nejmilejšího koncertu jihočeského regionu. Všichni naši učinkující byli báječní. Vojta se ve své skupině umístil na 1. místě, Klárka na místě 3. Moc si přejeme, aby postoupili do celostátního kola.

Náš nejmilejší koncert

Ve středu 5.3.2014 u nás proběhlo místní kolo Nejmilejšího koncertu. Na prvním místě se umístila celá 3. rodinná skupina, na druhém místě byla se svou básničkou Klárka a třetí skončil tanečník Vojta. Všichni budou 22.3. reprezentovat náš domov v regionálním kole v Ševětíně. Držíme palce a přejeme hodně štěstí.

Charitativní ples 21.2.2014

Již XII. charitativní bál přátel anglického jazyka a Dětského domova Radenín v hotelu MAS Sezimovo Ústí proběhl v pátek 21.2. Děti zahájily ples vystoupením v tanečním rytmu. Finanční výtěžek z plesu využijeme na dostavbu dětského hřiště. Děkujeme paní Květě Fořtové za organizaci plesu a všem sponzorům za penízky. 


Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna Radenín
Vytvořil Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna Radenín
© 2020 All Rights Reserved
Prohlášení o přístupnosti - Na těchto webových stránkách jsou zveřejňovány informace tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Tato webová prezentace vyhovuje požadavkům kladeným zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací, a splňuje požadavky na uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením dle § 4 a § 5 uvedeného zákona.
Na webových stránkách se mohou vyskytovat informace ve formátech:
PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
DOC, XLS, PPT - produkty společnosti Microsoft řady Office
RTF - dokáže zobrazit a editovat většina běžně dostupných textových editorů.
ZIP, RAR – komprimované dokumenty. Dekomprimaci obsahu je možno provést libovolným programovým nástrojem určeným pro dekomprimaci.